אודות

פסטיבל הסרטים ערבה יציע השנה מהדורת אונליין במסגרתה יוקרנו סרטים מהשורה הראשונה של התוצרת העולמית העכשווית, וכן מנה גדושה של סרטים דגולים מהעבר, כחלק ממחווה לכל היוצרים שתרמו לנו בשנים האחרונות מסרטיהם ועשו את הדרך הארוכה אל המדבר כדי להציגם. במסגרת המחווה, לצד היצירות הגדולות שכבר הוקרנו אצלנו, הוספנו סרט נוסף פרי יצירתו של כל אחד מהבמאים - שורת סרטים נפלאים, הראויים להצגה בכל זמן. לאלה יצטרפו תוכניות נוספות כפי המפורט.

אייל שיראי, יזם ומפיק הפסטיבל: "בתור פסטיבל שהייחוד שלו מאופיין בפיזיות יוצאת דופן והקרנות תחת כיפת השמיים, היתה כמובן התלבטות מה לעשות השנה. אחרי חשיבה הבנו, שמתוך מחויבות גדולה לקהל הצופים הנאמן שלנו ולפעילות שלנו בתחום, הנעשית כולה מתוך הכרה בחיוניותה וגדולתה של אמנות הקולנוע, אנחנו מוכרחים להמשיך. אנחנו מאמינים כי תכנית אמנותית איכותית המונגשת לכלל הציבור חיונית גם לרווחה האישית של קהלנו בימים אלה וגם להמשך פועלה של תעשיית הקולנוע ביום שאחרי הקורונה".

 

בהיותנו א/נשי עשייה הפועלים, גם בימים לא פשוטים אלה, מתוך מחויבות לדרכנו, אנחנו אופטימיים ומקווים עדיין שהמציאות וההנחיות יתעדכנו בשבועות הקרובים ויאפשרו לנו לקיים גם אירוע בשטח, לקראת סוף המהדורה השנתית. המשיכו לעקוב אחרינו ונעדכן בהקדם.

הפסטיבל בתמונות